Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Taktyka i technika kryminalistyczna w zmieniającym się świecie

UWAGA!
Osoby zainteresowane publikacją pokonferencyjną zapraszamy do zakładki "Publikacja".

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Taktyka i technika kryminalistyczna w zmieniającym się świecie”

Szanowni Państwo!

czarno-białe logo KonferencjiKoło Naukowe Kryminalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego im. prof. Tadeusza Hanauska oraz Pracownia Kryminalistyki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego organizują Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Taktyka i technika kryminalistyczna w zmieniającym się świecie”, na którą mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa, zainteresowanych rozwojem tej dziedziny nauki.

Celem Konferencji jest zainicjowanie i podjęcie wspólnych rozważań w zakresie wpływu dynamicznych przemian cywilizacyjnych na rozwój taktyki i techniki kryminalistycznej. Wyrażamy szczerą nadzieję, iż zainspirują one przedstawicieli środowiska naukowego nie tylko do dalszego poszerzania aktualnie dostępnej wiedzy, ale także do opracowywania nowych metod i rozwiązań, które usprawnią i zwiększą efektywność działania organów ścigania oraz wymiaru sprawiedliwości.

Tegoroczna Konferencja ma charakter szczególny, z uwagi na obchody 20. rocznicy śmierci prof. dr. hab. Tadeusza Hanauska - patrona naszego Koła, pierwszego kierownika Katedry Kryminalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, a przede wszystkim wybitnego naukowca w dziedzinie kryminalistyki. Pragniemy, aby organizowana w tym roku Konferencja stała się okazją do uczczenia pamięci Profesora oraz wyrażenia wdzięczności środowiska naukowego za Jego ogromny dorobek, stanowiący nieoceniony wkład w rozwój tejże dyscypliny.

Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia 2022 r. i zostanie przeprowadzona w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Zachęcamy do zapoznania się informacjami zamieszczonymi w pozostałych zakładkach niniejszej strony.

Z wyrazami szacunku

Plakat Konferencji